Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I to jest piękna UE
11-19-2015, 12:39 AM
Post: #14
RE: I to jest piękna UE
Moja spokojność jest raczej mocno napięta a wiara jest taka, że trudno i wierzyć w coś co jest w stanie wykluwania się. Za nim coś się zmieni w sposób naprawdę widoczny minie jeszcze wiele lat do czego zaewne nie dożyję, ale lepiej miec nadzieję, że może kiedyś się coś takiego wydarzy niż nie miec jej wogóle. Może przynajmniej dzieci tego doczekają.

"Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać."

Phil Bosmans
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
I to jest piękna UE - Abraham - 03-25-2013, 07:04 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 10-26-2013, 03:36 PM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-17-2015, 02:37 PM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-17-2015, 03:44 PM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-17-2015, 04:17 PM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-18-2015, 07:56 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 08:57 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-18-2015, 09:06 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 09:19 AM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-18-2015, 09:37 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 10:19 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-18-2015, 12:00 PM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 12:55 PM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-19-2015 12:39 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-19-2015, 08:08 AM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-19-2015, 08:23 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-19-2015, 09:05 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-19-2015, 10:34 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Via Ad Deum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS