|
I to jest piękna UE
|
|
11-19-2015, 12:39 AM
Post: #14
|
|||
|
|||
|
RE: I to jest piękna UE
Moja spokojność jest raczej mocno napięta a wiara jest taka, że trudno i wierzyć w coś co jest w stanie wykluwania się. Za nim coś się zmieni w sposób naprawdę widoczny minie jeszcze wiele lat do czego zaewne nie dożyję, ale lepiej miec nadzieję, że może kiedyś się coś takiego wydarzy niż nie miec jej wogóle. Może przynajmniej dzieci tego doczekają.
"Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać." Phil Bosmans |
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
I to jest piękna UE - Abraham - 03-25-2013, 07:04 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 10-26-2013, 03:36 PM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-17-2015, 02:37 PM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-17-2015, 03:44 PM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-17-2015, 04:17 PM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-18-2015, 07:56 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 08:57 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-18-2015, 09:06 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 09:19 AM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-18-2015, 09:37 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 10:19 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-18-2015, 12:00 PM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 12:55 PM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-19-2015 12:39 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-19-2015, 08:08 AM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-19-2015, 08:23 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-19-2015, 09:05 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-19-2015, 10:34 AM
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc
Portal



