Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sport to zdrowie
04-22-2012, 03:50 PM
Sport to zdrowie
Sport to zdrowie - o tym wie każdy, mały i duży człowiek. Biegamy, jeździmy na rowerze i robimy wiele innych sportowych rzeczy, aby nasza sylwetka była wysportowana, aby też spalać swoja energię, ale niektórzy też uprawiają sport wyczynowo, zawodowo a niektórzy z wielkiej pasji. Niektórzy tez ograniczają sie do oglądania sportu w telewizji lub idąc na jakies imprezy sportowe nie uprawiając jednak żadnego sportu..

Jaką więc dyscyplinę sportu uprawiacie i w jakiej formie: wyczynowo, dla wielkiej pasji, zawodowo czy tylko tak, aby tylko podtrzymać swoja sylwetkę lub dla zdrowia, dla zachecenia dzieci? A może tylko należysz tylko do fanów sportu, ale bardzo lubisz jakas konkretna dyscypline sportu, więc także mozna sie podzielić swoją pasją.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2012, 02:37 PM
RE: Sport to zdrowie
Jestem fanem podróżowania. Jak tylko nadarzy sie okazja siadam do samochodu lub autokaru (też w gruncie rzeczy samochód) i hen w Europę. Wspaniały sport.
Innym jego rodzajem to czytanie w autobusie podczas dojazdu do pracy i z powrotem do domu.
Piszesz sylwetka? Ta jest po to, by oczarowywać samice... pardon, potencjalne partnerki.
Ja już jedną oczarowałem kilkadziesiat lat temu?
Zdrowie? - Iiii- Jak Pan Bóg nie da, to samemu sie nie zdobedzie. Zreszta nie ono jest najważniejsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-18-2013, 05:18 PM
Od jakiegoś już czasu ćwiczę bieganie Smile Robię postępy co mnie bardzo cieszy Zacieszacz
Lubię tez Nordic walking .Mam kijki i chodzę z nimi Usmiech

No i brzuszki ćwiczę Usmiech
05-28-2021, 07:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2021 09:11 PM przez TOMASZ32.)
Jasne, że jest zdrowiem. A jak się za mocno zmęczysz, to możesz olejek cbd wykorzystać. Odstresowuje, rozluźnia mięśnie.

EDIT ADMIN: Reklama usunięta.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Via Ad Deum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS