Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intencje modlitewne
11-15-2012, 10:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-15-2012 11:00 PM przez AgataAnastazja93.)
Intencje modlitewne
Zakładam temat z intencjami modlitewnymi.

Zasada jest taka że wpisujemy się kto z nas chcę się modlić codziennie w tych intencjach które tu będziemy zapisywać,jeśli ktoś będzie chciał zrezygnować to się po prostu wypiszę,i ja dołanczam się do tych modlitw.Może to być dowolna modlitwa:koronka,różaniec,a może chcemy odmawiać nowennę w tych intencjach,albo po prostu przyjąć w intencji tej osoby komunię św.,ja np.mogę zanosić te intencje do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św.Józefa.Zróbmy może tak że przez cały tydzień będziemy modlić się w intencji którą wybieramy,chyba że jak chcecie mogę zrobić losowanie?poczekam może z tym do jutra do godz 21:00,jak wolicie,gdy już będą intencje i chętni można by było zrobić losowanie.Pozdrawiam i zapraszam:)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-19-2012, 05:09 PM
RE: Intencje modlitewne
Myślę, żeby zostawić tutaj wybór, niech każdy modli się jak mu czas pozwala ...

PRAWDA I MIŁOŚĆ TO BÓG
11-22-2012, 07:18 PM
W intencji śp. Julianny Jaworskiej o chwałę Nieba i łaskę pocieszenia dla najbliższych pogrążonych w żałobie.
11-24-2012, 11:20 PM
Niech Pan obdarzy ją pokojem, niech przyjmie ją do swego Królestwa.

+ Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie... +

"Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać."

Phil Bosmans
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-29-2012, 11:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-29-2012 11:03 AM przez Palma.)
Módlmy się za nawróconą młodzież by wytrwała w wierze i za katolików, którzy gardzącym spojrzeniem odpychają ją od wiary by się sami nawrócili.

PRAWDA I MIŁOŚĆ TO BÓG
12-02-2012, 08:49 PM
Proszę o modlitwę w intencji mojego tatusia Zbigniewa, dziś mija 40 rocznica śmierci; pomódlmy się proszę aby Bóg przyjął go do swego Królestwa...

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. [*]
05-13-2018, 07:32 PM
Proszę o modlitwę za moją mamę Ewę o powrót do zdrowia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Via Ad Deum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS