|
I to jest piękna UE
|
|
11-17-2015, 04:17 PM
Post: #5
|
|||
|
|||
RE: I to jest piękna UE
(11-17-2015 03:44 PM)Sant napisał(a): Unia ma swoje pozytywy. Nie zapominajcie, że inicjatorami Unii byli politycy chadeccy. To była Unia chrześcijańska. Lewacy nie mogąc jej zwalczyć, weszli w nią zdobywając władzę. Problemem w UE nie jest sama Unia, lecz jej obecne skrajnie wręcz lewackie władze i poprawność polityczna oraz polityka multi-kulti. Wcześniej czy później trend się odwróci. Już się odwraca. Ugrupowania konserwatywno - chadeckie w coraz większej ilości krajów zdobywają władzę.Roztropna jest twoja wypowiedź, jednak czy w obliczu zmian rewolucyjnych w układach sił na świecie, UE zdąży na czas w zmianach ewolucyjnych? http://www.jhs.fora.pl |
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
I to jest piękna UE - Abraham - 03-25-2013, 07:04 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 10-26-2013, 03:36 PM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-17-2015, 02:37 PM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-17-2015, 03:44 PM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-17-2015 04:17 PM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-18-2015, 07:56 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 08:57 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-18-2015, 09:06 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 09:19 AM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-18-2015, 09:37 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 10:19 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-18-2015, 12:00 PM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-18-2015, 12:55 PM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-19-2015, 12:39 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-19-2015, 08:08 AM
RE: I to jest piękna UE - TOMASZ32 - 11-19-2015, 08:23 AM
RE: I to jest piękna UE - Sant - 11-19-2015, 09:05 AM
RE: I to jest piękna UE - exe - 11-19-2015, 10:34 AM
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc
Portal



